Społeczna odpowiedzialność biznesu

Korporacja Radex Business Park

Działalność w sferze wynajmu nieruchomości komercyjnych

Tabela. Parametry Korporacja Radex Business Park

Powierzchnia terenuok. 7,5 ha
Powierzchnia oferowana do wynajmu, w tym:ok. 37 tys m2
powierzchnia biurowaok. 10,5 tys m2
powierzchnia magazynowa i produkcyjnaok. 26,5 tys m2

Źródło: Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex Business Park to kameralny kompleks biurowo-magazynowy zlokalizowany w otoczeniu zieleni i pasa parkowego w obrębie ulic Marywilskiej, Daniszewskiej i Odlewniczej, w Warszawie. Jego właścicielem jest Korporacja Radex S.A. która prowadzi również obsługę i zarządzanie całym obiektem.

W skład Korporacja Radex Business Park wchodzi kilkanaście obiektów magazynowo-biurowych, biurowych oraz produkcyjnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 37 tys. m2. Powierzchnia biurowa stanowi ok. 35% ogółu, pozostała powierzchnia wynajmowana to magazyny, powierzchnia serwisowa oraz przemysłowa.

Korporacja Radex Business Park wychodzi naprzeciw potrzebom najemców proponując również obiekty budowane w systemie built to suit, zapewniające idealne dopasowanie powierzchni do indywidualnych wymagań już na etapie projektowania i budowy. W 2017 r. do użytkowania został przekazany nowoczesny obiekt biurowo magazynowy oznaczony symbolem A-3 wraz z okalającym go parkiem ze ścieżkami, ławkami i zbiornikiem wodnym.

Nasze rozwiązania spotkały się z uznaniem i akceptacją zarówno polskich przedsiębiorstw rodzinnych, spółek giełdowych jak również międzynarodowych korporacji, lokujących tutaj działalność swoich oddziałów (ponad 35 firm o ustalonej renomie, działających w różnych branżach, będących nierzadko ich liderami).